SELİN KILIÇ

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi 2003 mezunlarındandır.
Aynı yıl Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. de çalışmaya başladı. 2008 yılı başında ise Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ‘ye geçiş yaptı. 15 yıllık kurumsal kariyeri süresince satış ve iş geliştirme uzmanlık alanlarında çalıştı.
2013 yılında TEB’ de İç Eğitmenlik yapmaya başladı. Satış, İş Gelişme ve sistem kullanımı konularında eğitimler verdi. Aynı dönemde ‘Kobi Danışmanı’ ünvanı alarak, firmalara proje bazlı hazırladığı iş planları ile üst yönetime yaptığı sunumlarda yüksek başarı dereceleri elde etti. Ayrıca Dijital Bankacılık, Girişim Bankacılığı, Kadın Bankacılığı çalışmalarında yer alarak bu alanlarda özel uzmanlık elde etmiştir.
1981 doğumlu olan KILIÇ, 2017 yılı itibariyle kurumsal kariyerine son vererek kendi şirketini kurmuştur ve Kurumsal Eğitmen, Kobi ve Girişim Mentoru olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsal eğitim çözümleri noktasında Satış & Pazarlama, İletişim, Takım Çalışması, Müşteri Yönetimi gibi başlıklarda ve soft skills eğitimler alanında hizmet vermektedir. Mentorluk projeleri ise Satış ve İş Geliştirme temellidir.
Girişimcilik ekosisteminde çeşitli STK lar bünyesinde gönüllü çalışmalarını sürdürmekte ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde ‘Entrepreneurship & Innovation Management’ yüksek lisansına devam etmektedir.

 

Hizmetler:

  • Kurumsal Eğitim Çözümleri
  • Danışmanlık ve Mentorluk
  • Konuşmacılık ve Moderasyon